Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Grafik tasarımın genel amacı belirli bir mesajı iletmektir. Hayal gücünüze bağlı olarak aklınızda oluşan fikirleri tasarlayabilmenizi, dijital veya yazılı ortama aktarabilmenizi sağlar. Grafik tasarımın amacı, doğru mesajı, doğru hedef kitleye, doğru şekilde ulaştırmaktır.

Bunu yaparken alanında uzman kişilerden destek alınması tasarıma konu olan nesne veya olayın alıcıya doğru şekilde aktarılmasında etkisi büyük olacaktır.

Hedef kitleye ulaşmanın ve doğru mesajı vermenin en etkili yollarından biridir. Çünkü insanlar gördükleri karelerin yüzde seksenlik bir kısmını hafızalarında barındırır ve unutmazlar. Bu da etkili bir reklam ve bilinirlik kampanyası için hedeflenen başarıyı getirecektir.

Rekor Dijital olarak anlatılmak istenen mesajı doğru şekilde yansıtmak, içeriğin konuya, hedef kitleye, ürün ya da hizmete uygun olmasını sağlamaktayız.Rekor Dijital ekibi olarak video tasarım, 3d tasarım, modelleme ve çizim, dergi ve katalog tasarım, web site yönetimi ve tasarımı, özgün içerik üretimi, sosyal medya yönetimi, özgün seo çalışması, reklam kampanyaları oluşturma, kurumsal tasarımlar ve logolar hazırlama alanlarında en iyi faaliyetleri yürütmekteyiz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım internet alanında kurumunuzun veya sizin kimliğinin tanıtılması amacıyla yapılacak olan web sitesinin tasarım evresidir. Bu alanda etkili hamleler ile ilerlemek sizi rakiplerinizden birkaç adım öne çıkaracağı gibi ayırıcı yönlerinizi de belirginleştirecektir.

Grafik Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Tasarım işlemleri projeden projede değişkenlik gösteren bir hazırlık aşamasına tabii tutulur. Proje değerlendirmesi esnasında bu süreç net bir şeklide ortaya çıkacaktır. Bu sürecin özel değerlendirmeye tabi tutulması da en sağlıklı yöntemdir.

Grafik Tasarım Nasıl Olmalı?

Grafik tasarımın en önemli tarafı markayı özelleştirebilme özelliğinin bulunmasıdır. Bu yüzden grafik tasarım bir fikir dahilinde ilerletilen çizimlerle var edilir.

Kesinlikle ileri düzey bakış açısı ve fotoğrafçılık bilgisi ile ilerlenmesi gereken bir alandır. Destek ve çözümleri için bizimle sayfanın devamında bulunan form üzerinden iletişime geçebilirsiniz

    Form üzerinden göndereceğiniz kişisel verileriniz 6698 sayılı mevzuata uygun olarak işlenebilir ve Rekor Dijital Reklamcılık Grafik ve Web Tasarım Hizmetleri ile ilişkili alt kurum, kuruluşlar ile paylaşılabilecektir.