Sanal IP Santral

Sahip olduğunuz 0 850’li veya 0 212 gibi alan kodlu SIP telefon hizmetinizi bilgisayarınız üzerinde çalışan robot operatörlü, otomatik çağrı cevaplayan sanal bir ıp telefon santrali hizmetidir. Bu servisi kullanabilmek için ilk olarak bir SIP’e yani 850 veya yerel alan kodlu bir ıp telefon hizmetinizin olması gerekmektedir. Böyle bir hizmet hakkında bilginiz yok veya sahip değilseniz okumaya devam ediniz, yazımızın devamında size bu hizmeti nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Şimdi sizin bu hizmete sahip olduğunuzu veya başvurduğunuzu var sayarak soru/cevaplar şeklinde devam edelim…Sistem isterseniz local yani sadece iş yerinizin ağında veya dünyanın öbür ucundan da erişilebilir şekilde ayarlanabilmektedir. Kurulumu 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde yapılabilmektedir. Kurulum için bilgisayarınıza “AnyDesk” isimli uzak destek programını indirip kurulumunu yapıp bizim sizin iş yerinizdeki bilgisayarınıza bağlanmamıza izin vermeniz ile başlıyor, biz bilgisayarınıza ilk olarak paket dosyaları atıyor, bilgisayarınızın içerisine bir sanal makine programı kuruyor ve içerisine 3CX ile desteklenen bir sanal makine paketi yüklüyoruz. Gerekli ağ ayarlı ve sistemin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapılandırıyor 2 saat içerisinde sistemi size teslim ediyoruz. Kurulum sonunda size sistemi nasıl kullanabileceğiniz hakkında kısa bir eğitim veriyor, sonrasında sorularınızı ücretsiz şekilde cevaplıyoruz. Sistem uygunluk testi detaylı bilgilendirme için dilediğiniz zaman ücretsiz olarak 0 850 303 39 75 müşteri destek hattımızı arayabilir, müşteri temsilcilerimizden SIP Başvuruları, sanal santral hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

SIP Hizmetini ülkemizde pek çok firma veriyor ancak bizim kurulumunu yaptığımız ve başarılı bir şekilde çalıştığından emin olduğumuz iki firma var, ilki Netgsm diğeri ise Bulutfon. Bu iki firmanın verdiği SIP hizmeti sistemimizde kesin olarak çalışmaktadır. Peki nasıl başvuracaksınız? şimdi bunu anlatalım; ilk olarak seçtiğiniz iki firmadan birinin web sitesine giderek yeni üyelik oluşturmanız gerekiyor, üyelik işlemlerinize takiben firma sizden kimlik tarama görüntüsü, vergi levhası (başvuru tipine göre değişiklik gösterebilir) gibi kimliğinizi kanıtlar nitelikte evraklar isteyecektir. Bu evrakları firmaya dijital ortamdan ilettikten sonra size yazdırılabilir abonelik sözleşmesini dijital ortamdan verecektir. Bu evrakı çıktı alarak doldurup kargo ile ilgili firmaya göndermeniz gerekiyor. Evraklarınızın işleme alınmasına takiben ortalama 1-2 gün içerisinde SIP hizmetiniz çalışmaya başlayacak ve ihtiyacımız olan bilgilere panel üzerinden erişebiliyor olacağız. SIP Hizmetlerinin ücretleri aldığınız paket ücreti + yıllık ortalama 13 TL numara tahsis ücreti alacaktır.

    Sistem Dünyaca Ünlü Pepsi Co, Remax, Türk Havayolları, American Express, McDonald’s Gibi Markaların Tercih Ettiği Bir Sistemdir. Sistem Hakkında Detaylı Bilgilere Web Sitesi Üzerinden Ulaşabilirsiniz. Firmamız Ülkemizde Bu Sistemin Kurulum ve Destek Hizmetini Veren Bir Kuruluştur. 3CX Tarafından Gerekli Sertifika ve Lisanslara Sahiptir.